نتایج جستجو برای عبارت :

مثل خاراندن زخم

دو ماه پس از شروع جنگ، ابراهیم به مرخصی آمد. با دوستان به دیدن او رفتیم. در آن دیدار ابراهیم از خاطرات و اتفاقات جنگ صحبت می کرد، اما از خودش چیزی نمی گفت. تا اینکه صحبت از نماز و عبادت رزمندگان شد.
یک دفعه ابراهیم خندید و گفت: در منطقه المهدی در همان روزهای اول، پنج جوان به گروه ما ملحق شدند. آنها از یک روستا با هم به جبهه آمده بودند. چند روزی گذشت دیدم این ها اهل نماز نیستند. تا اینکه یک روز با آنها صحبت کردم. بندگان خدا آدم های خیلی ساده ای بود
بسم رب الرفیقآن چیست که همه چیز را می بلعد؟!گل ها، درختان، پرندگان؛آهن را می جَوَد، فولاد را می گَزَد؛و سنگِ سخت را برای غذایش خُرد می کند."زمان"#دیالوگپ.نوقتی به با هم بودنمون فکر میکنم،مثل یه پلک زدن در انبوهِ خواطرِ ناخشنوده.پ.ن.2تو را.پ.ن.3مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدنیاد یک عشق،عذابیست که لذت دارد.
یک قاشق جوش شیرین را در کاسه‌ای کوچک ریخته و کمی آب به آن اضافه کنید تا حالت خمیری پیدا کند. سپس این خمیر را به آرامی روی محل‌های گزیدگی قرار دهید و ۱۵ دقیقه صبر کنید. می‌توانید با مالیدن کمی آبلیمو به محل گزیدگی، خارش پوست خود را کاهش دهید. اما اگر به دلیل خاراندن زیاد پوست قسمت نیش پشه زخم شده است پیشنهاد می‌شود از آلوئه‌ور استفاده کنید. شما می‌توانید با مالیدن کمی از ژل آلوئه ورا روی پوست خارش را کاهش دهید و به ترمیم آن کمک کنید.
وقتی به آدم‌ها می‌گویم تابه‌حال دندان درد نداشته‌ام، دهانشان را به اندازه‌ای که بخواهند یک نهنگ بزرگ ببلعند، باز می‌کنند و می‌گویند: جدی می‌گی؟!اما الان دندان درد گرفته‌ام و آنقدر این درد برای بقیه طبیعی‌ست که انگار بگویم امروز همراه با غذایم ماست خوردم.موضوع پیچیده آن است که این درد برای خودم بیگانه است. نمی‌توانم منبع درد را شناسایی کنم. نمی‌دانم اسم این حالت ناخوش، درد است یا خارش، قلقلک، ورم کردن، گزگز کردن یا هرچیز دیگری جز در
نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی بینی ۳ :
_ حداقل تا ۲ ماه پس از عمل از مصرف مشروبات الکلی اجتناب کنید.
_ حداقل تا ۲ روز پس از انجام جراحی بینی شخص نباید خم شود یا وسایل سنگینی بلند کند.
_ شخص باید مراقب باشد بعد از عمل هیچ گونه ضربه و فشاری به بینی اش وارد نشود.
_ در یک هفته اول از خندیدن و زیاد حرف زدن خودداری کنید.
_ از دستکاری کردن بینی در روزهای اول جدا خودداری کنید.
_ در ماه های اول از قرار گرفتن در نور مستقیم و شدید آفتاب و یا محیط های گرم مثل سونا
کلاه فروش⏳ تصمیم گرفت زیر درخت مدتی استراحت کند. لذا کلاه ها را کنار گذاشت و خوابید.وقتی بیدار شد متوجه شد که کلاه ها نیست. بالای سرش را نگاه کرد. تعدادی میمون را دید که کلاه های او را برداشته اند؛ فکر کرد که چگونه کلاه ها را پس بگیرد. در حال فکر کردن سرش را خاراند و دید که میمون ها همین کار را کردند. او کلاه را از سرش برداشت و دید که میمون ها هم از او تقلید کردند. به فکرش رسید که کلاه خود را روی زمین پرت کند. لذا این کار را کرد. میمونها هم کلاه ها را
خارش گوش خارش گوش و خارش مجرای گوش یکی از علائم عفونت گوش و درگیری مجرای گوش خارجی می باشد. خارش گوش را باید جدی گرفت و به دنبال علت آن گشت.
خارش گوش را باید جدی گرفت ولی به هیچ وجه نباید نگران بود.مجرای گوش به طول حدود سه سانتی متر دارای خمیدگی می باشد. این مجرا به پرده گوش ختم می شود. واکس گوش یا جرم گوش این مجرا را مرطوب می کند و از ورود میکروب ها به گوش جلوگیری می کند.
خارش گوش علامت بسیار شایعی می باشد که اعمال به دنبال آن ممکن است خطرناک باشد.
به گزارش بهداشت نیوز: افراد می‌توانند اغلب خارش پوست سر و ریزش مو را به طور همزمان تجربه کنند که نشان می‌دهد این شرایط ممکن است دلیلی شایع داشته باشد یا یکی از آن‌ها دلیل شکل‌گیری دیگری باشد.
خارش پوست سر و ریزش مو مشکلی شایع است که افراد بسیاری در طول عمر خود گهگاهی آن را تجربه می‌کنند. رشد مو اغلب پس از درمان دلیل زمینه‌ای دوباره آغاز خواهد شد.
پیوند بین خارش پوست سر و ریزش مو
اگرچه ممکن است به طور مستقل رخ دهند، گاهی اوقات ممکن است پیون
گاهی فکر می‌کنم انواع اجنه در بدن پدرم حلول می‌کنند. کارهای عجیبی می‌کند که اگر غریبه‌ای وارد خانه شود با دیدن آن حرکات گمان می‌کند پدرم بازیگری‌ست که هدفش در خانه، برهم زدن کلیشه‌جات روزمره برای ماست. دارد به سمتی می‌رود که ناگهان از راه رفتن باز می‌ماند و شروع می‌کند به خاراندن شکمش. آنقدر سخت، سفت و پرشور شکمش را می‌خاراند که هر لحظه گمان می‌کنم از اصحکاک شکم و ناخن‌هایش، هر آن آتش روشن می‌شود. برایتان بگویم که بعد از تلفن همراهش
خارش بیضه می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد
و در اغلب موارد خاراندن وضعیت را بدتر می‌کند. دلایل زیادی جهت بروز خارش
بیضه وجود دارد و برای درمان حتما باید علت آن مشخص شود. در این مقاله به
معرفی علت خارش بیضه و روش‌های درمان آن خواهیم پرداخت.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
مراقبت های پس از آر اف فرکشنال
پس از درمان با آر اف فرکشنال رعایت یک سری مراقبت ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه لازم است، این دستورالعمل ها را به طور حتم پزشک معالجتان به شما یادآوری خواهد کرد. این نکات مهم عبارتند از:
در روز درمان، شستشوی ملایم پوست بلا مانع است، ولی از مصرف شوینده های قوی و مالش پوست خودداری کنید.
مصرف کرم ضد آفتاب بعد از درمان ضروری است.
مصرف مرطوب کننده های سبک به کاهش سریع تر التهاب و برافروختگی پوست شما کمک می کند.
به مدت ۲۴
*میمون ها و کلاه فروش*

موضوع داستان: طنز 

کلاه فروشی روزی از جنگلی می گذشت.تصمیم گرفت زیر درخت مدتی استراحت کند. لذا کلاه ها را کنار گذاشت و خوابید. وقتی بیدار شد متوجه شد که کلاه ها نیست!
بالای سرش را نگاه کرد. تعدادی میمون را دید که کلاه ها را برداشته اند.
فکر کرد که چگونه کلاه ها را پس بگیرد. در حال فکر کردن سرش را خاراند و دید که میمون ها همین کار را کردند. او کلاه را از سرش برداشت و دید که میمون ها هم از او تقلید کردند.
به فکرش رسید… که کلاه خ
 تشخیص بیماری آتوپی گربه 

تشخیص اولیه آتوپی عموما بر اساس وجود خارش در محل‌های متداول و مشخص بیماری مثل لیسیدن دائم کف دست و پا، خاراندن مداوم گوش‌ها، اطراف آرنج و بغل های ران انجام می‌گیرد.
مشاوره و آموزش تشخیص بیماری آتوپی گربه 
خارش در ابتدا می‌تواند به صورت فصلی باشد. البته بعضی از گربه‌ها در تمام فصول خارش را از خود نشان می‌دهند. بسیاری دیگر در ابتدا خارش فصلی داشته اما با ادامه یافتن روند بیماری و افزایش سن این خارش به صورت غیروا

بیرون هوا آنقدر سرد است که تمام راه برگشت از سرکار، نفس هایم در سینه حبس شده بود به نحوی که الان محل اتصال دقیق دنده هایم را به گوشت و پوست،احساس می کنم.حالاخزیده ام در تخت و دلم گردن آویزم را می خواهد.آن سال آن را در اعتدال شهریور از میانه ی ده ها گردن آویز مغازه ای در بازارچه برداشتی و گفتی: این خیلی قشنگ است.قشنگ بود،به خاطر نقش گل و مرغ ظریفش که یادآور چقدر شعر و چقدر کلمه و چقدر از همه چیز است.قشنگ است چون می تواند از اعتدال شهریور تا خشو
به بهانه ی "عصبانی نیستم" ساخته‌ی رضا درمیشیان

نوشتن درباره‌ی عصبانی نیستم دشوار است. چرا که این فیلم از یک سو
نتیجه‌ی پنج سال دوندگی و پیگیری رضا درمیشیان برای اکران فیلم است، و از سوی دیگر
با خاطرات و مخاطرات سیاسی اجتماعی اواخر دهه‌ی هشتاد و اوایل دهه‌ی نود گره خورده
است. فیلم حاوی صحنه‌هایی آشنا برای دهه‌ی شصتی‌ها و تمام کسانی است که در آن سال‌های
پر التهاب و حساس به آغاز زندگی می‌اندیشیدند و به عبارت دیگر زبان حال نسل ماست. 
اد
رِک هادِه

7225

به قلم «یک دارابکلایی». سلام. [در راستای این پست «خاش پِتَک رِه رِکنِه»:] [اینجا] البته بعضی ها هم «وشون پتک کوش کانده»، معادل فارسی «پشتشون می خاره» و هوس کتک خوردن دارند! در مورد بن فعل «رک» که فکر کردم دیدم ما در مازنی دو فعل با این بن داریم: یکی «برکسن» به معنی خاراندن و دیگری «رک هادن» به معنی تکان دادن و یا دور شدن و رفتن.  

شکل دوم به نظر می رسد خیلی کم امروزه استفاده می شود. گاهی برای تکان دادن گل تله (تله موش) استفاده می شو
مثل خاراندن زخـــم
به بهانه ی "عصبانی نیستم" ساخته‌ی رضا درمیشیان

نوشتن درباره‌ی
عصبانی نیستم دشوار است. چرا که این فیلم از یک سو نتیجه‌ی پنج سال دوندگی و
پیگیری رضا درمیشیان برای اکران فیلم است، و از سوی دیگر با خاطرات و مخاطرات
سیاسی اجتماعی اواخر دهه‌ی هشتاد و اوایل دهه‌ی نود گره خورده است. فیلم حاوی صحنه‌هایی
آشنا برای دهه‌ی شصتی‌ها و تمام کسانی است که در آن سال‌های پر التهاب و حساس به
آغاز زندگی می‌اندیشیدند و به عبارت دیگر زبا
کلاه‌فروشی روزی از جنگلی می‌گذشت. تصمیم گرفت زیر درخت مدتی استراحت کند. کلاه‌هایش را کنار گذاشت و خوابید. وقتی بیدار شد متوجه شد که کلاه‌ها نیست. بالای سرش را نگاه کرد، تعدادی میمون را دید که کلاه‌ها را برداشته‌اند.
فکر کرد که چگونه کلاه‌ها را پس بگیرد. در حال فکرکردن سرش را خاراند و دید که میمون‌ها هم این کار را کردند. او کلاهش را از سرش برداشت و دید که میمون‌ها هم از او تقلید کردند. به فکرش رسید که کلاه خود را روی زمین پرت کند. پس این کار
یکی از شایع ترین مشکلات در حساسیت پوستی خارش پوست است که گاهی آنقدر شدید می شود که خواب را هم از فرد می گیرد. اگر خارج چند هفته تا چند ماه طول بکشد باید به پزشک مراجعه کنید تا درمان‌های لازم و ضروری را برای شما به عمل آورند با این حال اگر خارج قابل تحمل باشد و علائم دیگری نیز نداشته باشید میتوانید با درمان های مختلف خانگی  آن را تسکین دهید.
 علت های خارش پوستی
 نیش حشرات
 آلرژی به مواد مختلف
 آفتاب سوختگی
 عفونت های پوستی
 خشکی و سردی هوا
 ان
فرهنگ لغت دارابکلا

7220

به قلم دامنه. به نام خدا. لغت 223. خاشِ پِتَک رِه رِکنِه. با سه مثال این عبارت را جا می اندازم. ابتدا بگویم الفاظ این عبارت محلی بدین معنی است: خاشِ: یعنی مال خودش. پِتَک یعنی پسِ گردن. رِکنِه یعنی می خاراند.

1. پول قرض می‌گیره میلیونی، جیم‌فنگ می‌شهُ و غِب.وقتی طلبکار به‌هرحال می‌بیندش و می‌پرسه کی قرض رو پسش می‌دی؟ طرف خاش پِتک رِه رِکنِه.

خاراندن گردن:  پِتَک رِه رِکنِه

2. امتحان علوم حتی یک هم نگرفته. مادر فشار
همین حالا، روی این کره خاکی آدم هایی زندگی می کنند که به برخی از نادرترین و عجیب ترین بیماری ها مبتلایند و عاجز و درمانده به دنبال درمانی برای آنها می گردند. در این قسمت از چفچفک قصد داریم که 12 مورد از عجیب و غریب ترین بیماری ها را به شما معرفی کنیم که تحمل آن ها اصلا کار راحتی برای فرد نمی باشد.
موضوع جالب اینجاست که بیماران مبتلا به این بیماری ها هرگز از مشکلات فیزیکی رنج نمی برند . در واقع سخت است که به آن ها بفهمانیم که مشکل آن ها اصلا واقعی
بهترین کرم ضد لک پماد آلفا، یک ترمیم کننده تماما طبیعی بوده و تاثیر نیکی در درمان انواع جراحت ها و آسیب های پوستی دارد . در خراشیدگی و بریدگی ها و آسیب های ناشی از بخیه های پوستی نیز کاربر دارااست . یکی از خاصیت این پماد که فرآورده تیم رژودرم است، معالجه مطلوب سوختگی پوست و در دست گرفتن عوارض آن هست .
آلفا در التیام درد و سوزش ناشی از سوختگی از نحوه حذف فاکتورهای تخریب گر و التهاب زا در بافت سوخته و ممانت از ایجاد مجدد آن ها در ارتفاع مصرف دارو ه

داستان طنز کوتاه باعث سرگرمی و لذت ما می شود . پیشنهاد میکنیم وقتی حوصله تان سر رفته یا در موقع اوقات فراغتتان چند نمونه داستان طنز بخوانید . این داستان های طنز نه تنها موجب خنده و سرگرمی ما می شوند بلکه هر کدام درس عبرتی برای ما دارد که میتوانیم در زندگی خود بکار ببریم . در این پست از سایت تفریحی چفچفک سه نمونه داستان طنز کوتاه را برایتان اماده کرده ایم.
داستان طنز کوتاه پاسخ دندان شکن به استاد
دانشجویی در کلاس فلسفه با موضوع خدا نشسته بود ک
زگیل غده‌ای گوشتی است که انواع آن معمولا بر روی دست و پاها رشد می‌کند. گاهی ممکن است زگیل بر روی تمام نقاط نیز بدن رشد کند، و این غده‌ها را با داروهای سوزاننده از قبیل اسید ازتیک یا لیزر درمانی و… برطرف می‌کنند.
شفاکلینیک ، مرکز تخصصی درمان بواسیر ، درمان شقاق ( درمان فیشر ) ، درمان کیست مویی ، درمان فیستول ، درمان توده های ناحیه تناسلی ، درمان زگیل تناسلی به طور تخصصی و بدون درد و بیهوشی می باشد.
انواع بیماری زگیل:
زگیل معمولی: شایع ترین نوع
مردم دنیا به سه دسته تقسیم می شوند.
دیوانه ها، همان آدم هایی هستند که همیشه لبخند می زنند و از رویای دور و دست نیافتنیشان می گویند...و امکان ندارد زیر فشار والدین رشته پزشکی بخوانند. آدمهایی هستند که دوست داری چشم هایشان را قرض بگیری و از دید آنها دنیا را نگاه کنی. البته...خشم و دردشان هم به همان اندازه زیبایی درونیشان بیشتر است.
عادی ها، تعدادشان زیاد است. در اداره ها هم زیاد پیدا می شوند. نفسمیکشند..از یک اتاق به اتاق دیگر می روند. سر ماه حقوق می
به زبان بدنتان اهمیت وافری بدهید
برخی از مردم به سرعت نزد اطرافیان محبوبیت پیدا میکنند. یکی از دلایل عمده آن آگاهی ایشان از موارد اساسی اشارات غیر کلامی است. این نکات روانشناسی کوتاه که در روانشناسی شخصیت مطرح میشود علاوه بر تقویت ارتباط از بسیاری از سوء تفاهم ها جلوگیری میکند. بیش از ۴۱ درصد از تاثیر اولین برخورد را اشارات غیر کلامی ما تشکیل می دهد.
انواع اشارات غیر کلامی
 لحن مناسب داشته باشید و سعی کنید صدای خود را ثابت، آرام و قوی حفظ نم
آقای کلاوسن اخیرا رفتارهای غریبی از خود بروز می‌داد. مثلا یک شب، بی آنکه کسی را از جزئیات احوال خود مطلع کند، پا به تهران گذاشت. دو روز بعد از این اقدام و درست ساعاتی پس از یک اتفاقِ بی‌نهایت دلسردکننده، دوستانش در کافه مینروا در حومه پاریس دور میزی گرد و بزرگ نشسته بودند. اینکه استفاده از واژه "دوست" تا چه حد رابطه آقای کلاوسن و این افراد را به درستی تصویر می‌کند، برای نگارنده هم روشن نیست. اما خواننده عزیز! این موضوع آن‌قدری اهمیت ندارد که
آقای کلاوسن اخیرا رفتارهای غریبی از خود بروز می‌داد. مثلا یک شب، بی آنکه کسی را از جزئیات احوال خود مطلع کند، پا به تهران گذاشت. دو روز بعد از این اقدام و درست ساعاتی پس از یک اتفاقِ بی‌نهایت دلسردکننده، دوستانش در کافه مینروا در حومه پاریس دور میزی گرد و بزرگ نشسته بودند. اینکه استفاده از واژه "دوست" تا چه حد رابطه آقای کلاوسن و این افراد را به درستی تصویر می‌کند، برای نگارنده هم روشن نیست. اما خواننده عزیز! این موضوع آن‌قدری اهمیت ندارد که
مرطوب کننده بچه
پوست کودک با پوست افراد بزرگسال متفاوت است بنابراین مراقبت ویژه ای را می طلبد، مخصوصاً در فصل زمستان که کاهش دما و رطوبت و بادهای سرد زمستانی بشدت پوست را خشک کرده و باعث سوزش، خارش و التهاب آن می شود. همه ما وقتی که می‌خواهیم مثالی از زیبایی و لطافت بزنیم، پوست کودکان را مثال می‌زنیم . پس این همه لطافت و زیبایی به مراقبت نیاز دارد. توجه، مراقبت و رسیدگی به پوست به خصوص از بدو تولد سنگ بنای حفظ سلامت و لطافت آن در سال‌های آتی

کاشت ریش :
کاشت ریش، یک روش پیوند مو است که جراح، موی ریش را با استفاده از تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) و ابزارهای خاص، می کارد. کاشت ریش را می توان به هر روشی که موجب می شود یک ریش جدید شکل بگیرد و باعث تقویت ریش های موجود شود نسبت داد. برای این عمل ساخت مجدد ریش، جراح موهای فرق سر را در نواحی از صورت یک به یک می کارد.
مراقبت های بعد از کاشت ریش: 
بعد از کاشت ریش، نیاز است که یک سری دستورات پزشک مربوطه را به دقت اجرا کنید. اگر می خواهید پس از ع
همیشه وقتی درون درد دست و پا می زنم وقتی از خشن ترین صخره ها با همه ی وزن روحی و جسمی ام آویزان هستم و زیر پایم تاریکی هولناکی ست که هر آن ممکن است در آن سقوط کنم همه ی توانم را در سرانگشتهای کم جانم جمع می کنم تا کامل سقوط نکنم . این از حس جان دوستی ام نیست این از خوددوستی ام نیست از تمایل زیاد برای بقا نمی آید . هر بار چند انگشت زخمی ام از سنگهای سستی که به آن چسبیده اند جدا می شود سعی می کنم با آرنج هایم خودم را نگه دارم با فشار نوک پاهایم . می چرخم
پوست خشک 
مراقبت از پوست و انجام روش‌های صحیح برای حفظ سلامت آن اهمیت بسیار زیادی دارد. این مراقبت در پوست‌های خشک اهمیت ویژه‌تری دارد، زیرا پوست‌های خشک حساس‌تر بوده و شکننده‌تر هستند به همین علت زودتر دچار چین و چروک می‌شوند و تحریک‌پذیرتر هستند.
گاهی اوقات اینطور بنظر می‌آید که هرکاری هم انجام دهیم، باز هم موقع نگاه کردن به آینه پوستمان خشک و پیرتر از چیزی هست که بنظر می‌رسد. توجه کنید که مسئله فقط در مورد ظاهر نیست، بلکه مربوط به

کاشت ریش، یک روش پیوند مو است که جراح، موی ریش را با استفاده از تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) و ابزارهای خاص، می کارد. کاشت ریش را می توان به هر روشی که موجب می شود یک ریش جدید شکل بگیرد و باعث تقویت ریش های موجود شود نسبت داد. برای این عمل ساخت مجدد ریش، جراح موهای فرق سر را در نواحی از صورت یک به یک می کارد.
بعد از کاشت ریش، نیاز است که یک سری دستورات پزشک مربوطه را به دقت اجرا کنید. اگر می خواهید پس از عمل در سریع

کاشت ریش، یک روش پیوند مو است که جراح، موی ریش را با استفاده از تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) و ابزارهای خاص، می کارد. کاشت ریش را می توان به هر روشی که موجب می شود یک ریش جدید شکل بگیرد و باعث تقویت ریش های موجود شود نسبت داد. برای این عمل ساخت مجدد ریش، جراح موهای فرق سر را در نواحی از صورت یکبه یک می کارد.
بعد از کاشت ریش، نیاز است که یک سری دستورات پزشک مربوطه را به دقت اجرا کنید. اگر می خواهید پس از عمل در سری
بیماری شقاق مقعدی چیست ؟ شقاق یا فیشر به ترک و پارگی بخش داخلی یا
خارجی پوست گفته می شود. توجه داشته باشید، ترک با برش تفاوت دارد. اگر ترک خوردگی
بافت پوست به موقع درمان نشود، ترک خوردگی به زخم های باز تبدیل می شود. زخم های
باز، بافت های زیرین را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. اگر در مقعد و بافت های داخل
مقعد ترک رخ دهد، بیماری فیشر یا شقاق مقعدی به وجود می آید. افراد در سن جوانی و
میانسالی به بیماری فیشر مبتلا می شوند. خانم هایی که زایمان طبیعی سخت د
خشکی پوست سر از عوارض بعد از کاشت مو است. البته خشکی پوست سر تنها عارضه بعد از کاشت مو نیست و مانند هر جراحی زیبایی دیگری عوارضی دارد. مانند:  جوش بعد از کاشت مو، ورم چشم، پوسته شدن و قرمزی پوست سر، ریزش موها بعد از کاشت و عوارض خاص کاشت مو در زنان.
 این روش از روش های ابتدایی ترمیم مو است که در تمام کشورهای پیشرفته دنیا به طور کامل منسوخ شده است. روش HRT چیزی شبیه به کلاه گیس می باشد اما  در شکل اتصال به سر و موها کمی تفاوت دارد. 
پوسته شدن سر
بعد ا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : بی اختیاری مدفوع در کودکان یکی از شایع‌ترین مسائل مربوط به کودکان می‌باشد. این که کودک گاهی کنترل مدفوع و ادرار خود را از دست دهد، مشکل تلقی نمی‌شود و برای بسیاری از کودکان اتفاق می‌افتد اما زمانی که کودک به صورت مداوم اختیار خود را از دست می‌دهد و برای مدت طولانی درگیر این مسئله می‌شود نشان از یک مشکل زمینه‌ای دارد. بی اختیاری مدفوع به دو صورت عمدی و غیرعمدی اتفاق می‌افتد که در هر دو مور
این جهان بزرگتر
از فکر من و توست. پس زیاد بهش فکر نکن.
اگر قرار باشه
انقدر به تعداد ستاره ها و سیاره ها فکر کنی عمرت تموم میشه پسر.
_آخه پدر، من
نمی تونم بهش فکر نکنم. فکرشو بکن این همه ستاره، این همه کهکشان بعد ما فقط تو یه
کنجش ایستادیم.
ایلیون دستی بر
سر پسرش با موهای کهکشانی کشید. و نگاهش را به آن سوی راه شیری دوخت.
پسرم ما
اینجاییم و باید از اینجا بودنمان خوب مواظبت کنیم.
اِسپور  نگاهی به پدر کرد و عصایش را کمی تکان داد.
_ می دونم ما
محافظان
بر خلاف آنچه که ممکن است خیلی افراد تصور کنند، خطر بروز درد در زمان جراحی پیوند مو بسیار ناچیز است. البته در مورد عمل پیوند مو به روش FUT یا نواری، ممکن است بیمار در طی چند روز اول بعد از عمل درد خفیفی را احساس کند و شاید هم برای تسکین درد در اولین شب بعد از عمل به داروی مسکن نیاز پیدا کند. اما روش FUE معمولاً هیچ دردی را حتی در شب اول بعد از عمل به همراه ندارد.
خارش: یکی از عوارض شایع بعد از عمل کاشت مو، خارش نواحی درگیر در عمل در پوست سر در روش‌های س
انتخاب روش مناسب برای ترمیم مشکل ریزش
مو به یک نکته دیگر هم بستگی دارد؛ این که دلیل ریزش مو در سر شما چیست. مردم در اکثر
مواقع فکر می کنند که الگوهای ریزش مو در آقایان یک ویژگی اصلی بالا رفتن سن است و
هر فردی را در هر زمانی تحت تاثیر قرار می دهد. ما به صورت طبیعی روزی ۱۰۰ عدد ریزش
مو داریم و این اصلا یک تاثیر منفی بر روی میزان مو موجود بر روی سر ما ندارد؛ فقط
زمانی مشکل شروع می شود که میزان ریزش مو به شکل خاصی زیاد می شود و ما کم کم نشانه
های کچلی و
شرایط کاشت ابرو (eyebrow transplant condition)
>> شرایط کاشت ابرو
ابرو یکی از جزئیات صورت می باشد که خانم ها بیشتر از آقایان به آن توجه می نمایند. کم پشت بودن، برداشت بیش از حد ابرو و یا ریزش غیرطبیعی از عواملی است که افراد به فکر کاشت ابرو می افتند.     شرایط کاشت ابرو را قبل از انجام کاشت بهتر است بررسی نمایید تا از همه جوانب آن آگاهی کامل را داشته باشید. تتو و هاشور باعث پر شدن ابرو می شود و بسیاری از خانم ها برای زودتر به نتیجه رسیدن از این شیوه استفاده

هنوز یک نشده بود و به ساعت من، فردا هنوز دیروز بود و می‌توانستم کم‌خوانی را جبران کنم.
نوک نوار قرمز لای کتاب را گرفتم و آن را باز کردم. شروع فصل هفتم:
«فردای آن روز برای "اِما" روز مصیبت‌باری بود. همه چیز به نظرش غرق در هوای سیاهی آمد که به نحو گنگی روی سطح اشیاء جریان داشت، و اندوه با هوهوی ملایمی درونش را فرامی‌گرفت آن‌چنان که باد در کوشک‌های متروک زوزه می‌کشد. خیالی بود که آدمی درباره چیزی می‌پرورد که دیگر برنمی‌گردد، خستگی و ملالی ک
موضوع: آزاد
لوییس به سختی دست خود را دراز کرده بود، و با آنکه روی چهارپایه رفته و بر پنجه ایستاده بود، تازه نوک انگشتانش توانسته بودند بدنه‌ی شیشه را لمس کنند. در همان حال اما، سر به سمت شانه چپ خود چرخانده بود و به زحمت، ماری را نگاه می‌کرد، که با موهای افشان و طلایی‌اش، در حالی که کف دستان لطیف خود را به هم چسبانده و سر انگشتان سبابه را بر لب‌های ظریفش نهاده بود، با ذوق و شوق فراوانی که در چشمانش موج می‌زد، کنار چهارپایه ایستاده بود.
با هر

عرق نعناع

فصل اول - قسمت دوم

میدانستم که عمل توهین آمیز ایشان
در رابطه با گوش نکردن به
دکلمه غزل حافظ ،
در راستای همان یاس و نامیدی روحی وی میباشد .

نه ، قصد توهین به من . لذا از این بابت چندان دلگیر نشدم .

.........................

تمام شب ، بوی خوش یاس که از پنجرۀ اتاق خوابم برای مدهوش

کردن من با گامهای آهسته ، وارد اتاقم شده بود ، مستم نمود
.

زیباترین و گیراترین شراب دنیاست ، .... بوی یاس را میگویم
.....

صبح زود ، طبق عادت معمول بیدار شدم .

اولین ک

عرق نعناع

فصل اول - قسمت دوم

میدانستم که عمل توهین آمیز ایشان
در رابطه با گوش نکردن به
دکلمه غزل حافظ ،
در راستای همان یاس و نامیدی روحی وی میباشد .

نه ، قصد توهین به من . لذا از این بابت چندان دلگیر نشدم .

.........................

تمام شب ، بوی خوش یاس که از پنجرۀ اتاق خوابم برای مدهوش

کردن من با گامهای آهسته ، وارد اتاقم شده بود ، مستم نمود
.

زیباترین و گیراترین شراب دنیاست ، .... بوی یاس را میگویم
.....

صبح زود ، طبق عادت معمول بیدار شدم .

اولین ک
مراقبت از موهای چرب
>> مراقبت از موهای چرب
مراقبت از موهای چرب کار ساده ای نیست و به علت این که این موها سریع تر کثیف و چرب می شوند، معمولاً شستشوی روزانه آن ها سبب آسیب زدن به این موها می شود.     برخی افراد هم سعی می کنند به روش های مختلفی ترشح چربی را توسط غده های موجود در پوست سر کم کنند ولی این راهکارها چندان هم مؤثر نیست و باید به صورت اصولی این کار را انجام داد.     زیبایی مو و خوش حالت بودن آن سبب می شود تا چهره ای زیبا داشته باشید. به هم
خارش پوست سر مانند دیگر عوامل هشدار دهنده بدن (سوزش ، درد ، بی حسی) نشان دهنده بروز مشکلی در این بخش خاصی از بدن است که برای برطرف کردن آن باید اقدامات لازم صورت گیرد . خارش پوست سر دلایل گوناگون و همچنین نشانه های متفاوتی دارد برای مثال در بعضی موارد ، بالای پیشانی دچار خارج میشود در بعضی اطراف سر و در برخی دیگر تمام پوست کف سر.عوامل زیادی در ایجاد خارش های پوستی وجود دارد که می توان به کم خونی ، کم کاری و پرکاری تیروئید ، کمبود آهن ، بیماری ها
در این مقاله سعی شده تا راه های درمان خارش زگیل مقعدی مختصر و مفید گفته شود. زگیل مقعدی،
یکی از بیماری های جنسی است. شخص بیمار پس از مشاهده زگیل ها، متوجه بیماری خود می
شود. وجود زگیل های تکی یا خوشه ای از علائم این بیماری است. وجود زگیل ها در داخل
و اطراف مقعد، همراه یا سوزش و خارش است. با خاراندن زگیل ها، ویروس بیماری پخش
شده و زگیل ها بیشتر می شوند و درمان زگیل مقعدی را به تاخیر می اندازنند.

علت خارش مقعد

خارش ناحیه مقعدی دلایل زیادی دارد.
در
آگاهی از علت بروز شقاق و روش های پیشگیری از آن می تواند بهترین راه حل برای جلوگیری از بروز این بیماری در بدن افراد مختلف باشد.
شقاق یکی از بیماری های شایع مقعدی است که می تواند در نقاط دیگر بدن از جمله پا نیز به وجود بیاید.
شقاق در واقع همان بیماری فیشر است که با ترک خوردگی هایی در ناحیه ی مقعد همراه است.
بیماری شقاق یا فیشر علائم مختلفی از جمله درد را به همراه خود دارد و البته اگر در زمان مناسب برای درمان شقاق اقدام نشود، می تواند مشکلات مخ
درمان بیماری فیشر مقعدی
بیماری فیشر یا شقاق ترک خوردگی پوست
یا غشای مخاطی است. این بیماری در ناحیه پا و مقعد رخ می دهد. فیشر مقعدی در ناحیه
مقعد رخ می دهد. اگر رژیم غذائی یتان را اصلاح کرده و یبوست تان را درمان کنید این
بیماری به راحتی درمان می شود اگر این بیماری در مراحل اولیه درمان نشود، یک ترک
خوردگی ساده ی پوست به زخم باز بزرگی تبدیل می شود که عضلات زیرین پوست را نیز
درگیر می کند. این بیماری شایع برای خانم ها پس از زایمان طبیعی، افرادی که بی
درمان بیماری فیشر مقعدی

بیماری فیشر یا شقاق ترک خوردگی پوست
یا غشای مخاطی است. این بیماری در ناحیه پا و مقعد رخ می دهد. فیشر مقعدی در ناحیه
مقعد رخ می دهد. اگر رژیم غذائی یتان را اصلاح کرده و یبوست تان را درمان کنید این
بیماری به راحتی درمان می شود اگر درمان فیشر در مراحل اولیه انجام نشود، یک ترک
خوردگی ساده ی پوست به زخم باز بزرگی تبدیل می شود که عضلات زیرین پوست را نیز
درگیر می کند. این بیماری شایع برای خانم ها پس از زایمان طبیعی، افرادی که بی
پیشگیری از تکرار بیماری فیشر مقعدی

روش های پیشگیری از تکرار بیماری فیشر مقعدی

تکرار بیماری فیشر (شقاق) مقعد بستگی به درمان و پیشگیری علت
بیماری دارد. اگر علت بروز فیشر مقعدی مشخص شود، درمان و پیشگیری عود بیماری راحت
است. فیشر مقعد اگر درمان نشود یا بعد درمان دوباره تکرار شود، منجر به بیماری
سرطان روده می شود. پس بعد از درمان کامل، مواظب عود بیماری باشید.

علت بیماری فیشر مقعدی

یبوست شدید طولانی و فشار آمدن به مقعد

اسهال طولانی

خشک کردن
پیشگیری از تکرار بیماری فیشر مقعدی

روش های پیشگیری از تکرار بیماری فیشر مقعدی

تکرار بیماری فیشر (شقاق) مقعد بستگی به درمان و پیشگیری علت
بیماری دارد. اگر علت بروز فیشر مقعدی مشخص شود، درمان و پیشگیری عود بیماری راحت
است. فیشر مقعد اگر درمان نشود یا بعد درمان دوباره تکرار شود، منجر به بیماری
سرطان روده می شود. پس بعد از درمان فیشر ، مواظب عود بیماری باشید.

علت بیماری فیشر مقعدی

یبوست شدید طولانی و فشار آمدن به مقعد

اسهال طولانی

خشک کرد
جراحی کیست سباسه یکی دیگر از خدماتی است که یک متخصص پست ارائه می دهد . کیست سباسه که به آن کیست اپیدرموئید نیز گفته می شود یک توده نرمی است که در زیر پوست و بر اثر التهاب یک فولیکول مو ایجاد می گردد .
کسیت سباسه زمانی که روی پوست نمایان می شود ظاهر خیلی زشتی دارد و معمولا در پوست سر ، صورت ،گوش ، پشت بدن و بالای بازو دیده می شود . این کیست با ماده پنیری شکلی که به وسیله غدد سباسه لایه اپیدرم پوست تولید می‌شود و ماده‌ای نیمه جامد، سفید و چرب است ،
کاشت ابرو چقدر طول می کشد ؟
>> کاشت ابرو چقدر طول می کشد
ابروها یکی از قسمت های صورت می باشد که ترکیب چهره را تحت تاثیر قرار می دهد کم پشت بودن ابرو و ریزش باعث بد فرم شدن چهره می گردد .     امروزه افراد به دنبال یک راه حل برای زیباتر شدن ابروهای خود می گردند، کاشت ابرو یکی از راه های ترمیم ابرو در چهره می باشد.برای بعضی افراد سوال است که کاشت ابرو چقدر طول می کشد و میزان فولیکول های کاشته شده چقدر می باشد.     زیبایی ظاهری چیزی است که همه مردم
خیلی از خانم‌ها مجذوب مردهایی میشن که ته ریش یا ریش بلند دارند. برای همین امروز تصمیم گرفتم برای آقایان راه‌های نرم کردن ریش رو بذارم. ریش طبیعت زیبایی مردانه است و این روزها هم ریش گذاشتن تبدیل به یک ترند جهانی شده است. از سال 2004 که ''مومبر" رسماً خیلی از جاهای دنیا به طور سازمان یافته شکل گرفت، کم کم ریش و سبیل هم دوباره مد شد.
راه‌های نرم کردن ریش برای آقایاناما مومبر (Movember) چیست؟
 واژه ترکیبی موومبر از ترکیب ماه نوامبر (یا همان آبان و آذر خ
بعد از کاشت ابرو چه باید کرد؟
>> بعد از کاشت ابرو چه باید کرد
بعد از پشت سر گذاشتن کاشت ابرو باید به این اندیشید که بعد از کاشت ابرو چه باید کرد . افرادی که کاشت ابرو را انجام داده اند باید بدانند که بعد از کاشت ابرو عارضه ایی در پی نخواهند داشت و بیشتر اقداماتی باید صورت گیرد که مراقبت بعد از کاشت ابرو را در بر داشته باشد.  
>> اقدامات بعد از کاشت ابرو
بعد از کاشت ابرو بسیار مهم می باشد که داروهای تجویزی برای جلوگیری از التهاب,مسکن، عفونت
سن مناسب کاشت ابرو چه موقع می باشد
>> سن مناسب کاشت ابرو
ریزش مو بیشتر در آقایان رخ می دهد و به دلیل ژنتیک، هورمون، استرس و عوامل دیگر تحت تاثیر بوده و در یک برهه سنی خاص صورت می گیرد. اما ریزش ابرو ربطی به جنسیت نداشته و بیشتر افراد به دلایلی دچار ریزش ابرو می شوند و به فکر کاشت ابرو می افتند.     به هنگام ریزش ابرو بیشتر افراد به سن مناسب کاشت ابرو می اندیشند تا نتیجه بهتری را دریافت نمایند. ریزش ابرو در همه افراد مخصوصا خانم ها منجر به کاهش
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
مو یا کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود
که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهداکننده به ناحیه در حال ریزش یا خالی از
مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و
طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده
می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ...
پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
کاشت مو برای بیماران قلبی
>> کاشت مو برای بیماران قلبی
اصولا کاشت مو ربطی به کسانی که دچار بیماری قلبی هستند ندارد زیرا تا کنون هیچ موردی گزارش نشده که بر اثر بیماری قلبی با مشکل مواجه شده است. کاشت مو برای بیماران قلبی با بی حسی موضعی صورت می گیرد و فرد دیگر نباید بیهوش شود زیرا در این حالت احتمال افزایش بروز مشکل زیاد می شود.     کاشت مو یکی از راه هایی می باشد که افراد برای زیبایی ظاهری بیشتر سعی می نمایند از این شیوه استفاده نمایند زیرا
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
کاشت مو چیست؟
تراکاشت
همشهری آنلاین/ مرضیه موسوی:ماسک و شیلد چهره مغازه داران را پوشانده. یکی با خنده می گوید: «رب را شکر قبل از کروناآنقدر همدیگر را دل سیر دیده بودیم که زمان حال با ماسک و شیلد حزن همسایه های بازاری خودمان را می شناسیم. » درهای فلزی که بازار را به آستان امامزاده صالح(ع) می رسانند هنوز بسته اند. فروشنده های مواد غذایی و خوراکی حواسشان است جنس را به پیمانه استفاده روزشان خریداری کنند و از انباشته کردن قفسه ها خودداری می کنند. قدیمی ترها می گویند که ح
لیفت بینی
امروزه دغدغه بسیاری از افراد ظاهر خوب و جذاب بینی می باشد.به طوری که اخیرا بسیاری از مردم روی به سمت عمل های زیبایی مخصوصا عمل بینی آورده اند.پیشنهاد ما به شما عمل لیف بینی میباشد.بسیار ساده تر کم درد تر و از همه مهم تر کم هزینه می باشد.برای با اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.
لیفت بینی چیست؟
یکی از روش های نوین و جدید برای کوچک کردن بینی بدون جراحی پلاسما تراپی یا پلاسما جت می باشد. این روش یک روش مناسب برای افرادی است که بینی بزرگ با
بخیه یا سوچور حلقه‌های نازکی از نخ هستند که برای بستن زخم‌هایی همچون زخم‌های ناشی از تصادف، آسیب‌دیدگی یا عمل‌جراحی استفاده می‌شوند. بخیه لبه‌های زخم را بهم نزدیک می‌کند و آن را می‌بندد.
همانند انواع زخم‌ها این احتمال وجود دارد که در بخیه‌ها یا اطراف آنها عفونت ایجاد شود. در این مقاله به بررسی علل بروز عفونت، اقدامات لازم جهت درمان و پیشگیری از بروز آن می‌پردازم. همچنین به این سؤال رایج که " از کجا بفهمیم بخیه عفونت کرده است ؟" پاسخ م
بخیه یا سوچور حلقه‌های نازکی از نخ هستند که برای بستن زخم‌هایی همچون زخم‌های ناشی از تصادف، آسیب‌دیدگی یا عمل‌جراحی استفاده می‌شوند. بخیه لبه‌های زخم را بهم نزدیک می‌کند و آن را می‌بندد.
همانند انواع زخم‌ها این احتمال وجود دارد که در بخیه‌ها یا اطراف آنها عفونت ایجاد شود. در این مقاله به بررسی علل بروز عفونت، اقدامات لازم جهت درمان و پیشگیری از بروز آن می‌پردازم. همچنین به این سؤال رایج که " از کجا بفهمیم بخیه عفونت کرده است ؟" پاسخ م

امروزه دغدغه بسیاری از افراد ظاهر خوب و جذاب بینی می باشد.به طوری که اخیرا بسیاری از مردم روی به سمت عمل های زیبایی مخصوصا عمل بینی و لیفت بینی آورده اند.پیشنهاد ما به شما عمل لیف بینی میباشد.بسیار ساده تر کم درد تر و از همه مهم تر کم هزینه می باشد.برای با اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.
لیفت بینی چیست؟
یکی از روش های نوین و جدید برای کوچک کردن بینی بدون جراحی پلاسما تراپی یا پلاسما جت می باشد. این روش یک روش مناسب برای افرادی است که بینی بزر
شقاق مقعدی یک شکاف یا ترک باریک در پوست دیواره ی مقعد و مخاط اطراف آن است که در نیمه ی تحتانی مقعد رخ می دهد. از آنجایی که در این قسمت تمرکز گیرنده های عصبی بسیار بالاست در صورت بروز هر نوع از هم گسیختگی بافتی و آسیب می تواند درد بسیار زیادی به وجود بیاید که گاهی خارج از تحمل فرد است.
این عارضه در بیشتر مواقع با درد و خونریزی همراه است و به همین علت بیماران آن را با بیماری بواسیر اشتباه می گیرند در حالی که علائم و علت ایجاد این بیماری با بیماری
شقاق مقعدی یک شکاف یا ترک باریک در پوست دیواره ی مقعد و مخاط اطراف آن است که در نیمه ی تحتانی مقعد رخ می دهد. از آنجایی که در این قسمت تمرکز گیرنده های عصبی بسیار بالاست در صورت بروز هر نوع از هم گسیختگی بافتی و آسیب می تواند درد بسیار زیادی به وجود بیاید که گاهی خارج از تحمل فرد است.
این عارضه در بیشتر مواقع با درد و خونریزی همراه است و به همین علت بیماران آن را با بیماری بواسیر اشتباه می گیرند در حالی که علائم و علت ایجاد این بیماری با بیماری
بیماری‌های پوستی می‌توانند بسیار خطرناک باشند، این بیماری‌ها حالت مسری یا غیر مسری دارند و به همین دلیل باید افراد به طور مرتب تحت مشاوره و کنترل متخصص برای بررسی وضعیت پوست خود قرار داشته باشند، بویژه اگر سابقه بیماری پوستی در خود یا اطرافیان واعضای خانواده خود را دارند.
شایع ترین و مشهورترین بیماری‌های پوستی که در هر فردی می‌تواند بروز کند موارد زیر را می‌توان نام برد:
سرطان‌های پوستی را بشناسید
 سرطان های شایع ملانوما و کارسینوم ا
 کاشت مو چیست و چگونه انجام
می‌شود؟
امروزه
می‌توان کاشت مو طبیعی به روش برداشت ریشه‌های مو از قسمت‌های پر پشت و کاشت در
قسمت‌های کم پشت را، به عنوان ساده‌ترین و نتیجه بخش ترین راه درمانی برای افزایش
رشد مو معرفی کرد. راهی که در طول چندین سال در حوزه پزشکی، متدهای جدیدی برای
بهبود و اثر گذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است.
قرن
بیست و یکم، تنها راه درمان قطعی و مؤثر رشد مو در سر را، کاشت مو می‌داند. از این
جهت امروزه با بهره گیری از روش‌های نو
 کاشت مو چیست و چگونه انجام
می‌شود؟
امروزه
می‌توان کاشت مو طبیعی به روش برداشت ریشه‌های مو از قسمت‌های پر پشت و کاشت در
قسمت‌های کم پشت را، به عنوان ساده‌ترین و نتیجه بخش ترین راه درمانی برای افزایش
رشد مو معرفی کرد. راهی که در طول چندین سال در حوزه پزشکی، متدهای جدیدی برای
بهبود و اثر گذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است.
قرن
بیست و یکم، تنها راه درمان قطعی و مؤثر رشد مو در سر را، کاشت مو می‌داند. از این
جهت امروزه با بهره گیری از روش‌های نو
هموروئید یکی از ناخوشایندترین عوارض بارداری است. و برخلاف دیگر مشکلات بارداری مثل تهوع یا ورم پا چندان بحث نمی شود! خوشبختانه، روشهای ساده و کارآمدی برای درمان هموروئید بارداری یا جلوگیری از بروز آن وجود دارد.
بخش اول: آشنایی با هموروئید بارداری

تشخیص علائم هموروئید
هموروئید رگهای خونی متورم در رکتوم است که باعث خارش ، ناراحتی یا درد می شود. هموروئید شبیه یک خوشه انگور یا سنگ های کوچک بیرون زده از مقعد است. هموروئید معمولاً در سه ماهه ا
واکنش های فیزیولوژیک هیجان
می توان گفت که هیجان یک مجموعه ی روانی –فیزیولوژیک است و نشانه های عضوی آن تنوع زیادی دارد. بنابراین ، اگر تصور کنیم که هر هیجان واکنش های فیزیولوژیک خاص خود را دارد کاملا ساده اندیشی خواهد بود.
وقتی هیجان شدید و زودگذر است ، واکنش های فیزیولوژیک آن یکنواخت تر از موقعی است که هیجان ملایم و طولانی است. کند یا تند شدن جریان خون و تنفس و انقباض های رگ های سطحی (رگهای ریز) از جمله واکنش هایی است که در هیجان های غم ،شادی ،
آیا تا به حال لب شما ترک خورده است؟احتمالاً متوجه می‌شوید که ابتدا پوست لب خشک و سپس شروع به ترک برداشتن کرده است. اگر به ترک لب‌تان بی‌توجهی می‌کردید،خشکی آن به قدری شدت می‌یافت که باعث وسیع و عمیق شدن ترک و در نهایت خونریزی در آن می‌شد.
این مثال ساده نمونه‌ی بارزی از یک نوع شقاق بود که می‌تواند بارها برای بدن هر فردی رخ داده باشد.شقاق یک ترک‌خوردگی باریک با طول و عمق مشخص است که ممکن است در پوست یا یک دیواره‌ی یا غشای مخاطی ایجاد شود.
ش
آیا تا به حال لب شما ترک خورده است؟احتمالاً متوجه می‌شوید که ابتدا پوست لب خشک و سپس شروع به ترک برداشتن کرده است. اگر به ترک لب‌تان بی‌توجهی می‌کردید،خشکی آن به قدری شدت می‌یافت که باعث وسیع و عمیق شدن ترک و در نهایت خونریزی در آن می‌شد.
این مثال ساده نمونه‌ی بارزی از یک نوع شقاق بود که می‌تواند بارها برای بدن هر فردی رخ داده باشد.شقاق یک ترک‌خوردگی باریک با طول و عمق مشخص است که ممکن است در پوست یا یک دیواره‌ی یا غشای مخاطی ایجاد شود.
ش
ش
ش
1. این حرکت برای غربی ها به معنای (خوب) ، برای ایتالیایی ها به معنای (یک) ، برای ژاپنی ها (پنج) و از نظر یونانی ها ، یک فحش رکیک است.
2.زبان بدن ، تجلی و انعکاس بیرونی حالت احساسی فرد از درون است. 
3.(تیزبین بودن) یعنی توانایی انگشت گذاشتن بر تناقضاتی که در حرف های یک نفر با زبان بدن او وجود دارد.
4.اغلب پیشگوها زن هستند ، زیرا مغز زن ها دارای مدارهای اضافی است تا آنها بتوانند علائم بدنی نوزادها را دریافت و تفسیر کنند و قادر به خواندن وضعیت روانی و عا
آسیب‌های چشمی در سگ‌ها علایم و درمان
علاقه سگ‌ها به بازی و بازیگوشی ذاتی آن‌ها باعث می‌شود تا هر دفعه مستعد آسیب‌ها و خراش‌های جدی باشند. حتی سگ‌هایی که به خوبی تربیت شده‌اند هم ممکن است چشمانشان آسیب ببینند. آسیب چشمی در سگ‌ها می‌تواند به خاطر بازی‌های خشن، دنبال کردن حیوانات کوچک‌تر در بین درختان و یا شیطنت در باغچه به وجود بیاید. به عنوان کسی که صاحب یک سگ است، باید با انواع مختلف آسیب‌های چشمی آشنا شوید تا وقتی سگتان دچار این
شپش سر را جدی بگیرید! انواع شپش سر و علائم آن را می‌شناسید؟ درمان خانگی آن را چطور؟ با مجله دلتا همراه باشید.
شپش موی سر چیست؟ درمان خانگی شپش موی سر را می‌شناسید؟ حتی فکرش را هم نمی‌توانید بکنید که این حشرات مؤذی کوچک چگونه می‌توانند زیبایی مو های شما را خراب کنند! این موجودات ریز و کوچک با تخم های سفید چسبنده خود چنان به مو های شما می‌چسبند و از آن ها تغذیه می‌کنند تا جایی که مو های شما نه تنها زیبایی ظاهری خودشان را از دست می‌دهند بلکه

در صورتی که در حین و یا پس از مطالعه مطلب زیر در خصوص
"تکنیک های یادگیری زبان بدن"
نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه یا موضوعات دیگر دارید، میتوانید با مرکز الومشاوره تماس بگیرید. تا سوالات و ابهامات شما به طور کامل برطرف شوند
۹۰۹۹۰۷۲۹۵۸
تماس فقط از تلفن ثابت بدون کد و صفر
مشاورین ما همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند

درمکالمات تنها بخش کوچکی از تبادل اطلاعات از ط

هر چقدر هم که از دستاوردها، امیدها، مثبت‌نگری‌ها، فعالیت‌های چشمگیر موثرمان در این ایام قرنطینه بگوییم ( که جا دارد از همین تریبون به همه‌ی دوستان خداقوت و دمتان گرم عرض کنم) این روزها، همه‌ی ما کم و بیش لحظه‌های ناب خلسه‌ای را تجربه‌ می‌کنیم که در این لحظات گرچه ممکن است به ظاهر کار شاقی انجام ندهیم، اما به کشف و شهودهایی در زمینه‌ی ابتذال نائل می‌شویم که شاید در ایام عادی هرگز چنین توفیقاتی نصیبمان نشود. 
بنده هم در این روزها، گاه
زبان بدن چیست؟ تکنیک‌های زبان بدن
شما ممکن است گمان کنید که زبان اصلی شرکت یا مجموعه شما زبان فارسی است، اما اشتباه می کنید. بیشترین زبانی که به آن زبان صحبت می‌شود، آنی نیست که با کمک آن صحبت می کنید.
اولین زبانی که نیاز به یادگیری آن داریم  زبان بدن است و شما نیاز دارید توجه بیشتری به آن بکنید.
پس باید بدانیم زبان بدن چیست؟ زبان بدن یا تنگفت به مجموعه ی رفتارهای غیرکلامی و فیزیکی اطلاق می شود که در آن فرد بدون صحبت کردن قادر به انتقال پیام
زبان بدن چیست؟ تکنیک‌های زبان بدن
شما ممکن است گمان کنید که زبان اصلی شرکت یا مجموعه شما زبان فارسی است، اما اشتباه می کنید. بیشترین زبانی که به آن زبان صحبت می‌شود، آنی نیست که با کمک آن صحبت می کنید.
اولین زبانی که نیاز به یادگیری آن داریم  زبان بدن است و شما نیاز دارید توجه بیشتری به آن بکنید.

پس باید بدانیم زبان بدن چیست؟ زبان بدن یا تنگفت به مجموعه ی رفتارهای غیرکلامی و فیزیکی اطلاق می شود که در آن فرد بدون صحبت کردن قادر به انتقال پیا
احتمالا شما هم مثل من تک هدف گچ های پرت شده از سمت معلم تان قرار گرفته اید. خب بوسیله هرحال این هم تکنیکی بود برای جمع کردن حواس مخاطب! اصلا تصور کنید خودتان مبتلا خطبه هستید و افراد آن طور که تخیل می کردید، گوش نمی دهند. وضعیت حیا آوری است، نه؟ چه می کنید؟ همراه ما باشید، می خواهیم به شما بگوییم که بوسیله سوا کمال مطلوب گیری مخاطب با تکه های گچ، روش های دیگری غم حیات دارند که با دستیار آنها می توانید تمرکز و توجه مخاطبان تان را فراخوانی کنید.
احتمالا شما بی قراری مثل من تک شعار گچ های پرت شده از جانب معلم تان قرار اندوهناک اید. خب بوسیله هرحال این حزن تکنیکی وجود برای جمع کردن حواس مخاطب! اصلا تخیل کنید خودتان مشغول خطبه هستید و افراد آن طور که تصور می کردید، گوش نمی دهند. وضعیت خجالت آوری است، نه؟ چه می کنید؟ همراه ما باشید، می خواهیم به شما بگوییم که به جز کمال مطلوب گیری مخاطب با تکه های گچ، رویه های دیگری بی آرامی وجود دارند که با معاون آنها می توانید تمرکز و توجه مخاطبان تان را

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها