نتایج جستجو برای عبارت :

در باب دراما

امیرکبیری ها
اگر یک روز از من بپرسید پلی تکنیک تهران چجور جاییست؟ به شما خواهم گفت جایی که در آن اکثرا ادم هایی که با وضع مالی خوب، از دبیرستان های خوب، با معلم ها و مشاور های خوب آمده اند. در این جا با چه چیز مواجه می شوید؟ با یک لرزش عمیق در این ادم ها. دیگر نه از معلم های خوب خبری هست، نه از مشاورین کارکشته. اینجاست که با حجم عظیمی از شکست ها، نتایج بد و مشروطی ها روبرو می شوید آنهم از جانب کسانی که رتبه کنکورشان از سن من کمتر است! بله این وضعیت
چی شد که کی دراما رو شروع کردم؟
این که من چه طور کی دراما رو شروع کردم ،خودش جای بحث زیاد داره. اصلا یه جورایی ضد و نقیض هم هست. من به شخصه با فیلم های تاریخی و قدیمی چندان رابطه خوبی ندارم و با توجه به اینکه اکثر سریال ها و فیلم های شرقی پخش شده از تلویزیون ایران کاملا جنبه تاریخی داشتن و دارن ،کلا دیگه از فیلم های شرقی خوشم نمیومد.
با سرچ کردن توی اینترنت و آشنایی با ژانر های مختلف تولید شده در شرق فهمیدم که دقیقا ژانر مورد پسندم چی هست. 
البته
سلام دوستان ^^
چند تا دراما سی دی از دورارارا دارم که به انگلیسی هم ترجمه شدند اینجا همه رو می ذارم ..
این تمام دراما سی دی های دورارارا نیست متاسفانه همش ترجمه نشده و لینک فایل صوتی شون هم دسترس نیست :(
خب ... بریم سراغ دراما سی-دی ها ^^
من دقیقا تو ذهنم نیست داستانشون از چه قراره اما دو تا اولی مربوط میشن به داستان های فرعی فصل اول و تو هر دو هم ایزایا و شیزو حضور دارن :-)
اگه نتونستید از مگا دانلود کنید لینک مدیافایر رو امتحان کنید
Durarara!! Drama CD 1
Mega
Media
یک

تجربه ی حضور در میان تماشاگران تئاتر و سینما و خیره شدن به صحنه یا
پرده در تاریکی سالن نمایش، امتداد گرد آمدن شبانه گرداگرد آتش و خیره شدن به شعله
های رقصان آن و گوش سپردن به داستان های شکار، یعنی نخستین سرچشمه‌ های آیین است.
گوش سپردن به جادو-درمانگر پیر، آهسته آهسته و در طول قرن ها به دراما تبدیل شده
است. قصه گوی پیر نمرده است. بارها پوست انداخته و دگرگون شده و هنوز در بطن این
هنر زندگی می کند. گاه بر تخت عزت و شکوه نشسته و گاه خاموش و ساکت
توی کانادا، همه چیز زندگی دراما هست،
از مثلا خرید بلیط هواپیما بگیر، تا اجاره خونه، تا نمیدونم پیدا کردن کار، تا مثلا رفتن به خرید،
همه چیز دراما هست.
یعنی
همه چیز براش داستان میسازن.
اینجا دنبال کار نیستن، دنبال پیشرفت نیستن. 
یه سری ادمن که همه چیز زندگیشون رو از دست دادن، و بیشتر بازی باخت-باخت رو دنبال میکنن.

یعنی تو برای داشتن یه چیز معمولی، چون مهاجری، چون لهجه داری، چون غریبه ای، باید به همه کس و همه چیز جواب پس بدی.
از همه کشورها هم ک
تایم کلش ۱ساعت و ۵۵ دقیقه اس. امتیاز IMDb هم ۶.۷ از ۱۰.
فیلمی نیست که عادم دوبار ببینه. دفعه اول هم میخکوب نمیکنه عادمو اما فیلم خوبیه. وسطش خسته نمیشی و چند بار اون اتفاقی ک فکر نمیکنی میفته و تهش هم یه سورپرایز کوشولو داره. درمورد ی دختریه ک ظاهرا ی قتلی انجام داده و فرار میکنه و ... هرچی بیشتر بگم اسپویل میشع!
ژانرش رو هم نوشته بود دراما/فانتزی
اگ خاستین ببینین:))
 تایید شده که کیم سو هیون به عنوان بازیگر نقش اصلی مرد در دراما "Psycho Bu It's Okay" شبکه tVN حضور خواهد یافت.موضوع دراما Psycko But It's Okay در مورد یک مددکار اجتماعی است که وقتی برای عاشق شدن و قرارگذاشتن ندارد.اما بعد از اینکه او با یک نویسنده که از زمان تولدش تا به حال عاشق نشده آشنا میشود، همه چیز تغییر میکند.به احتمال زیاد،این دراما از نیمه اول سال جاری بر روی آنتن خواهد رفت.
پ.ن:اون ایدی ای که رو عکس هس ،،، ایدی پیج اینستامه
ببخشید کم فعالیت میکنم

#خیاط سلطنتی: اظافه شد به لیستِ *فیلم هایی برای ندیدن๏︿๏

شما این سینمایی رو دیدید؟
نظر شما چی بود؟

پی نوشت:
چندین تا پست منتشر نشده و کامل نشده دارم(。ŏ_ŏ)
یه انیمیشن طوری‹•.•›
دو تا کی دراما♪\(*^▽^*)/\(*^▽^*)/
یه هالیوودی(♥ω♥ ) ~♪
یه کتاب(。’▽’。)♡
و چند تا دیگه... (دو تا چالش، شخصیت هام و...)(๑¯ω¯๑)
درمورد کدوم بیشتر کنجکاوید؟ کدومو زودتر تکمیل کنم؟
امروز خیلی خوشحالم و برایش دلیل هم دارم:1_ صبحانه امروز خیلی عالی بود(چون حتی بیدار نشدم که چیزی بخورم)2_ شیوه های جدیدی برای گرفتن اینترنت مادرم(که خودش از آنها بی خبر است)3_ تماشای یک دراما ۱۶ قسمتی پشت سر هم( چشم هایم را حس نمیکنم)4_ مرور مومنت های کاپل مورد علاقه ام ( و البته بدون گریه و جیغ زدن)5_ گرفتن عکس های خنده دار و اضافه کردن آن به پوشه "خاطرات خجالت آور" (به هر حال هر کسی نقطه ضعفی دارد)6_ و از همه مهمتر مدرسه ها تعطیل است( فکر نکنم نیاز به تو
روی تختم دراز کشیدم و هندزفری تو گوشمه. میرم و اهنگ های favourit ام رو پلی میکنم و اولین چیزی ک پخش میشه Youth عه و صدای خانومه تو گوشم میپیچه:  And if ur still breatging ur the lucky ones! سعی میکنم آروم باشم.
حوزه کنکور هنرم دانشگاه اصفهان بود. و اون موقع ک رفتیم تو دانشگاه و منتظر اوتوبوس بودم و پشت سرم رو نگاه کردم و کل شهر رو دیدم برای اولین بار دلم خاست برم اونجا دانشگاه. حس کردم اونجا پتانسیل اینو داره ک باعث بشه اتفاقات خوبی برام بیفته.
من مثل همیشه ترسیدم و دلم می
دانلود مینی دراما  En of love mechanics 

مشخصات : 
ژانر : بوی لاو/ عاشقانه 
تعداد اپیزود : 4
خلاصه : مارک بعد از اعتراف به بار و جواب منفی شنیدن اوضاع خوبی نداره و وی میخواد کمکش کنه ولی اتفاقی میفهمه که ...
چهار-قسمت-قبلی-رو-ازینجا-ببینین
کیفیت 720 بجز یکیش 
زیرنویس فارسی چسبیده
روزهای اپلود با ساب فارسی نامشخص ولی نزدیک
ممنون از دلارام عزیز برای زمانبندی
ناموصا حمایت نکنین دیگه زیرنویس فارسی نمیزنیم 
لطفا دوسش داشته باشین

دانلود  

Ep1 - persian sub
از تولدم چندین روز گذشته، امسال شاید کم‌هیجان‌ترین تولدم بود. یادم رفت باخودم قول و قرار بذارم.
گذر سن بهم نشون داده اون‌قدرها که فکر می‌کردم باهوش، محبوب، منطقی و کم‌خطا نیستم. به اندازه کافی تصمیم و رفتار هیجانی داشتم که بفهمم باید دست بردارم از این رفتارهای تکانشی. امسال که دارم تلاش می‌کنم شرایط زندگی‌م رو تغییر بدم، بیشتر می‌فهمم چقدر عقب انداختن کارها و فکر کردن به این‌که هنوز وقت هست، من رو به سمت باخت می‌کشونه. دوست دارم همون
دانلود مینی دراما  En of love mechanics 

مشخصات : 
ژانر : بوی لاو/ عاشقانه 
خلاصه : مارک بعد از اعتراف به بار و جواب منفی شنیدن اوضاع خوبی نداره و وی میخواد کمکش کنه ولی اتفاقی میفهمه که ...
چهار-قسمت-قبلی-رو-ازینجا-ببینین
کیفیت 720 بجز یکیش 
زیرنویس فارسی چسبیده
روزهای اپلود با ساب فارسی نامشخص ولی نزدیک
ممنون از دلارام عزیز برای زمانبندی
ناموصا حمایت نکنین دیگه زیرنویس فارسی نمیزنیم 
لطفا دوسش داشته باشین

دانلود  

Ep1 - persian sub
Ep2 - pe

خبرگذاری های بسیاری در سال ۲۰۱۹ از بازگشت رسمی تعدادی از هنرمندان از خدمت سربازی به دنیای هنر خبر دادند ؛ از جمله از آنها جی چانگ ووک با سریال " ذوبم کن" ، کانگ هانول با سریال " وقتی کاملیا شکوفا می شود " ، لی مین هو با " پادشاه ابدی" که در سال ۲۰۲۰ در حال حاظر در حال پخش است و کیم سوهیون می توان اشاره کرد . 
همانطور که می دانید و گفته شد هنرمندان شروع به کار کردند اما در این بین کیم سوهیون بازیگر کهنه کار کی_ دراما در چه حالی است؟! او می خ
دانلود مینی دراما ) tossara)  en of love 

مشخصات :

ژانر : بوی لاو /رمنس
خلاصه : گان دانشجوی دانشکده پزشکی همیشه به استخر دانشگاه میره ولی نه برای شنا. درواقع برای دیدن پسری میره که...  
زیرنویس انگلیسی چسبیده 
دانلود  

Ep1
Ep2
Ep3
Ep4

یک
تجربه ی حضور در میان تماشاگران تئاتر و سینما و خیره شدن به صحنه یا
پرده در تاریکی سالن نمایش، امتداد گرد آمدن شبانه گرداگرد آتش و خیره شدن به شعله
های رقصان آن و گوش سپردن به داستان های شکار، یعنی نخستین سرچشمه‌ های آیین است.
گوش سپردن به جادو-درمانگر پیر، آهسته آهسته و در طول قرن ها به دراما تبدیل شده
است. قصه گوی پیر نمرده است. بارها پوست انداخته و دگرگون شده و هنوز در بطن این
هنر زندگی می کند. گاه بر تخت عزت و شکوه نشسته و گاه خاموش و ساکت
های گایز 
بنده آذر هستم 
از گروهای کیپاپ پست میذارم 
امیدوارم لذت ببرید 
حالا اون وسط یه بزن در رو هایی هست 
ولی بهتون قول میدم میتونید اینجا همه چیز کیپاپو بدونید 
و سعی میکنم مطالب مفیدی بذارم 
درخواستی هاتونو به همین پست ثابت بگید 
هر نوع درخواست مربوط به کیپاپ و کی دراما پذیرفته میشه 
و من 17 سالمه مدرسمو تموم کردم 
وقت ازاد زیاد دارم پس 
میتونید در ادامه مطلب با همه گروهای کیپاپ اشنا شید 
اگه یکیشون جا افتاده بود بگید 
ادامه مطلب
نام: اولین عشق نخست من
امتیاز MDL: 8.2 از میانگین رای 4,433 نفر
ژانرها: جوانان، درام، دوستانه، عاشقانه، کمدی
شبکه: Netflix
تعداد قسمت ها: 8
کشور: کره جنوبی
تاریخ پخش: ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱ دی ۱۳۴۸
کارگردان: Oh Jin Suk
خلاصه داستان: با توجه به دلایل شخصی متفاوت گروهی از دوستان تائه-اوه به خانه او میروند، جایی که آنها عشق و دوستی را در میان خو تجربه میکنند. دانلود سریال کره ای اولین عشق نخست من

لینک مستقیم
E01: 540p | 720p.x265E02: 540p | 720p.x265E03: 540p | 720p.x265E04: 540p | 720p.x265E
یه چیزو متوجه شدم.
ادمایی که همیشه به من سردرد میدن
یا ازشون سعی میکردم دوری کنم
همه شون یه اخلاق مشترک رو حتما داشتن:
too much drama

ادمایی هستن که یا وقت ازاد زیاد دارن
یا یه سری اختلالات و به هم ریختگی های روحی و روانی دارن
یا به هر دلیلی به اهدافشون نرسیدن و میخوان بقیه رو اذیت کنن
یا دیکتاتورن
یا هرچی

بلاخره توی شخصیتشون یه مسئله ای دارن که بیشتر ادمها نمیتونن باهاش کنار بیان.

اغلب ادمهای کانادا
و نه همه
ولی اغلب ادمها
دنبال دراما هستن

دل

زندگینامه saint 

اسم و فامیل : Suppapong Udomkaewkanjana
اسم هنری : saint ( سِینت) 
تولد : April 17, 1998 
ملیت : تایلندی 
رشته دانشگاهی : اقتصاد 
قد : 181
وزن : 62
*وزن متغیره میدونین که. 
حرفه : بازیگر و خواننده
سریالا : Why R U   Love by chance  Reminders    let's fight ghost
(رو هرکدوم کلیک کنین میتونین دانلودش کنین ازهمین سایت) 

سینت بخاطر بازیش تو سریال لاوبای چنس معروف شد. اونموقه 20سالش بود و همبازیش پرت 17 ساله (پرت متولد 2001عه) . سریال موفق بود و فک کنم از اوایل 2020 وورکشاپای فصل دومش شر
خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین بازیگران زن کره ای بهتون معرفی کنیم . امیدوارم تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 
حقیقتش بخوایید قصد داشتم این پست چند ماه پیش بلافاصله بعد از معرفی محبوب ترین بازیگران مرد قرار بدم اما بخاطر کامنت های منفی و تخریب کننده از سوی انتی فن ها تصمیم داشتیم این پست و پست های مشابه این کلا قرار ندیدم . 
اما در نهایت بخاطر درخواستی ها مکرر تصمیم گرفتیم مجدد پست اخباری
خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین بازیگران زن کره ای بهتون معرفی کنیم . امیدوارم تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 
حقیقتش بخوایید قصد داشتم این پست چند ماه پیش بلافاصله بعد از معرفی محبوب ترین بازیگران مرد قرار بدم اما بخاطر کامنت های منفی و تخریب کننده از سوی انتی فن ها تصمیم داشتیم این پست و پست های مشابه این کلا قرار ندیدم . 
و سرانجام قسمت آخر معرفی انیمه های شوجو !
شوجو-کمدی یکی از ژانرهای مورد علاقه ی خودمه 
من آنچنان به دراما رومنس های خشک و خالی علاقه ای ندارم اما وقتی رومنس با کمدی قاطی میشه ترکیب جذابیه و حسابی با نمک و کیوته 
تو شوجو ها خصوصا کمدی خیلی خوب به نمایش در میاد و به جرئت می تونم بگم که پای هیچ انیمه ای بیشتر از شوجو-کمدی ها نخندیدم 
پس اگه دوست دارید شادی روح و تفنن روان رو برای خودتون به ارمغان بیارید لیست انیمه های شوجو-کمدی که تو  ادامه مطلب مع
حالا که بعد چند ماه برگشت دلم میخواد شونصد تا مطلب بنویسم 
یکی از پستام راجع امتحان تاریخم بود یادش بخیر جوگیر بودم میخواستم کلشو بخونم :| ولی بیشتر صفحات مهمی که معلممون گفته بود  (که تقریبا شامل کل میشد !) رو خوندم 
بگذریم مدرسه منم تموم شد و حتی کنکورمم دادم و الان منتظرم ببینم نتایج دانشگاه چی میشه ^^ دلم میخواد علاوه بر اینجا یه کانال هم تو تلگرام داشته باشم از وقتی که پامو میزارم تو دانشگاه تا آخرش و بعد ترش رو ثبت کنم برای کسایی که میخوان
و سرانجام قسمت آخر معرفی انیمه های شوجو ! 
شوجو-کمدی یکی از ژانرهای مورد علاقه ی خودمه 
من آنچنان به دراما رومنس های خشک و خالی علاقه ای ندارم اما وقتی رومنس با کمدی قاطی میشه ترکیب جذابیه و حسابی با نمک و کیوته 
تو شوجو ها خصوصا کمدی خیلی خوب به نمایش در میاد و به جرئت می تونم بگم که پای هیچ انیمه ای بیشتر از شوجو-کمدی ها نخندیدم 
پس اگه دوست دارید شادی روح و تفنن روان رو برای خودتون به ارمغان بیارید لیست انیمه های شوجو-کمدی که تو  ادامه مطلب م
این مطلب از یک کانال با اسم رهنما در نماشا کپی شده است
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 لی مین هو درام جدیدش با همکاری نویسنده ی سریال "وارثان" کیم ایون سوک رو تایید کرد لی مین هو و کیم ایون سوک بار دیگر با هم همکاری می کنند! در 7 می (امروز) شرکت فیلمسازی Hwa & Dam عکس هایی منتشر کرد، مطبوعات رسمی منتشر شده نشان میداد که کیم ایون سوک در حال کار کردن روی پروژه ی بعدیش، با عنوان رسمی "پادشاه: پادشاه ابدی" (ترجمه ی ادبی) بود و لی مین هو به عنوان بازیگر اصلی
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اواز دهل از دور خوش است- براساس سایت رهیافتگان(پایگاه جامع مبلغین وتازه مسلما نان) درباره مسلمان شدن خانم لنه میته سن حانمی از کشور دانمارک- که مفتخر  به تشرف اسلام  عزیز شدن  نام خودرا  -سمیرا خادم گذاشتند—سمیرا که برای رسیدن به این پختگی دینی واعتقادی دوران سختی را پشت سر گذاشته وامروز زن جا افتاد های شده است- سمیرا از زنان فعال وپیشرو- درفاعلیت های اسلامی است- کهدتا بحال 22 جلدذ کتاب به زبان دانمار
با چه حقی دارید منو قضاوت میکنید ؟! 
وقتی نمی تونی استعداد های دیگران  ببینی بهتر چشم هاتو ببندی و مسیر خودت پیش بری ؟! آخه با چه اجازه ای میایی منو قضاوت میکنی ؟!
نمیدونم شاید من واقعا توواین جامعه زیادی .....
تا دیروز می خواستم فقط از بیان برم حالا از اینستا و تلگرام .....
+ دشمن کیه 
* همون دوست صمیمی ات دیگه. ...
+ خاک تو سرم که ...

+ میدونی چیه عزیزم بله من مثل شما ۱۰ سال نیست که کی درامر ۲زسال ولی طی این ۲ سال دو تا رفیق دارم که ۱۰ ساله کی درامری و کلی
لی مین هو درام جدیدش با همکاری نویسنده ی سریال "وارثان" کیم ایون سوک رو تایید کرد لی مین هو و کیم ایون سوک بار دیگر با هم همکاری می کنند! در 7 می (امروز) شرکت فیلمسازی Hwa & Dam عکس هایی منتشر کرد، مطبوعات رسمی منتشر شده نشان میداد که کیم ایون سوک در حال کار کردن روی پروژه ی بعدیش، با عنوان رسمی "پادشاه: پادشاه ابدی" (ترجمه ی ادبی) بود و لی مین هو به عنوان بازیگر اصلی مرد انتخاب شده است. این درام در نیمه ی اول سال 2020 به طور منظم پخش میشود و توسط بک سان
چند روز قبل یکی از دوستان دوران ابتدایی فوت کرد. وقتی دوستم خبرش رو به من داد تو شرکت بودم و به جز شوک دقایق اول، دیگه حسی نداشتم. نمی‌دونستم باید برم شهر خودمون و تو مراسم خاکسپاری شرکت کنم یا نه. نمی‌دونستم الان باید اندوهگین باشم یا اینکه چون من سال‌هاست ازش دورم، ناراحت نبودن بی‌انصافی نیست. نمی‌دونستم باید به اطرافیان بگم یا لزومی نداره کسی که همکارم هست اتفاقات زندگی من رو بدونه. تقریبا دو ماهی هست که برای مدیرم در وضعیت زیر علامت
قسمت یازدهم ودوازدهم کیفیت 360 اضافه شد
قسمت یازدهم ودوازدهم کیفیت 480 اضافه شد
قسمت یازدهم ودوازدهم کیفیت 540 اضافه شد
قسمت یازدهم ودوازدهم کیفیت 720 اضافه شد
زیرنویس فارسی قسمت یازدهم ودوازدهم ا اضافه شد
زیرنویس چسبیده قسمت   یازدهم ودوازدهم اضافه شد 

نام ها: دکتر کاراگاه

محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه SBS

ژانر: درام | پزشکی

تاریخ پخش: 26 تیر 1398 – Jul 17, 2019

قسمت ها: 32 قسمت

روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها

مدت زمان: 35 دقیقه

وضعیت
در فاصله سالهای ١٣٧٨ تا به امروز که ٢٠ سال می گذرد تعداد زیادی
دانشپوی ترک در کنار دیگر جوانان دختر و پسر از کشورهای عمدتا" اروپایی و
از شهرها و ملیتها و زبانهای مختلف داشته ام. امّا شرح اینکه تا چه اندازه
همسایه ما، ترکستان در ظرف بیست سال گذشته از بیخ و بن دگرگون شده، هفت من
کاغذ می طلبد بقول قدیمی ها. خاطره ای بگویم. سال ١٣٨٠ تعدادی از
دانشگاهیان ترک، جشنی خصوصی برای تجلیل از خدمات چند استاد بین المللی از
جمله حقیر در سالن اجتماعات دانش
قسمت پانزدهم وشانزدهم کیفیت 360 اضافه شد
قسمت پانزدهم وشانزدهم کیفیت 480 اضافه شد
قسمت پانزدهم وشانزدهم کیفیت 540 اضافه شد
قسمت پانزدهم وشانزدهم کیفیت 720 اضافه شد
زیرنویس فارسی قسمت پانزدهم وشانزدهم ا اضافه شد
زیرنویس چسبیده قسمت پانزدهم وشانزدهم اضافه شد 
نام ها: دکتر کاراگاه

محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه SBS

ژانر: درام | پزشکی

تاریخ پخش: 26 تیر 1398 – Jul 17, 2019

قسمت ها: 32 قسمت

روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها

مدت زمان: 35 دقیقه

و
قسمت دوازدهم کیفیت 360 اضافه شدپایان
قسمت دوازدهم کیفیت 480 اضافه شد
قسمت  دوازدهم  کیفیت 540 اضافه شد
قسمت  داوازدهم کیفیت 720 اضافه شد
زیرنویس فارسی قسمت دوازدهم اضافه شد
زیرنویس چسبیده قسمت دوازدهم اضافه شد 

عنوان : Level Up 2019 – 레벨업 ژانر : بیزینس – کمدی – رمانتیککارگردان : Kim Sang Wooنویسنده : Kim Dong Kyuشبکه : Dramax / MBNتعداد قسمت ها : 12تاریخ پخش : July 10, 2019روزهای پخش : چهار شنبه و پنج شنبه محصول : کره ی جنوبیزیرنویس : فارسی
بازیگران :
Sung Hoon 
_اول اسممونو، روی بخارا حک کن...
+مگه نگفتی چرت و پرت گوش نمی‌دی؟
_می گن که بی تو شادم، به گفته‌هاشون شک کن...
+گوشت با من هست؟
_چون، دلم برات... 
+هی، می‌شنوی چی می‌گم؟
_چی؟ داشتی با من حرف می‌زدی؟
+آره با تو بودم. 
_چی می‌گفتی؟
+داشتم می‌پرسیدم که مگه تو نگفتی چرت و پرت گوش نمی‌دی؟
_نه. من کی همچین حرفی زدم؟ گفتم سعی می‌کنم گوش ندم.
+پس این چیه؟
_چرته؟
+خیلی. 
_نمی‌دونم، جالبه. حسش خیلی قابل‌درکه وقتی می‌گه "دلم برات تنگ می‌شهههه". آهنگای کمی هست
ناشدنی بود نادیده گرفتن تلالو انوارش;حتی از نگاه پنجره تیره غبارالودی چون من.
بلعیدن قطرات حبس شده در ابرهایم نیز عطش محبت اورا برطرف نکرد.او خواستنی بود.
او روز بود و من شب.
اما من ان شب رویایی افسانه ها نبودم,شبی بودم دلگیر و ابری و تهی از مهتاب...به سرعت زدودن غبار فراموش شدنی.و او روزی صاف بود و به یاد ماندنی...ابی اسمانی,خورشید زرد,ته مانده سفید ابر
روز به من نزدیک تر شد.با اشتیاقی از جنس کنجکاوی می خواست ابرهایم را کنار بزند.
گفتم:ورای سحابم
حتماً شما هم ماجرای غم‌انگیز رومئو و ژولیت را شنیده‌اید.
شهرت این داستان به جایی رسیده که به علت وجود «خانه‌ی ژولیت» در شهر ورونا، بسیاری از مردم از آن به عنوان «شهر عشق» یاد می‌کنند.وقتی صحبت از داستان‌های رمانتیک می‌شود، عده‌ای ماجرا‌های تخیلی را به واقعیت ترجیح می‌دهند. برای مثال، داستان رومئو و ژولیت، شهرت جهانی دارد و آهنگ‌ها و فیلم‌های متعددی بر اساس این اثر شکسپیر ساخته شده است. «خانه‌ی ژولیت» (Casa di Giulietta) در ایتالیا یکی از مش
hi hoes!
دوباره یه مطلب دیگه راجب خودم!که خب...بسی پوینتلس!
حقیقتا دارم سعی میکنم تو تابستون مطالب فان بزارم چون ...تابستونه اصا اسم تابستونم بشنوی ادم رویا پردازیم نباشی کلی چیزای خوشالی و زرد و قرمز میاد تو ذهنت!
و خب کم مطلب میزارم چون همونجور که میبینین ذهن افسرده من در طنزپردازی بسی قاصره
خیلی وقتا شده که چیزی که مردم راجب تو فک میکنن اشتباه باشه(که اکثر مواقع همینطوره)
یا خیلی وقتا شده ی چیزایی راجب خودتون بشنوین که پشم که هیچی...پوسته ریزیم ب
(مطالب این وبلاگ برداشته شده از محتوای وبلاگ های خارجی است و چیزی از زبان نویسنده به آن اضافه نشده است)

سریال های کره ای در جذب مشتری موفق تر از سریال های هالیوودی هستند: 

-Why Korean Television Is Better Than American TV
-چرا سریال های تلویزیونی کره ای بهتر از سریال های تلویزیونی آمریکایی است؟
-American vs. Korean Dramas
-سریال های آمریکایی در مقابل درام های کره ای!
-5 Reasons Why K-Dramas Have Ruined American T.V. For All Of Us
-5 دلیل که چرا درام های کره ای سریال های آمریکایی را برای همه ی ما تخریب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها